^^ Hogwarts Akademisi ^^

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Arkadaş?! Belki de daha ötesi..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Cassandra Amy Black
Ravenclaw V.Sınıf Öğrencisi

Kadın
Savaşta Tarafı : ~O Tam Bir Kötü!~ Sevgilisi de Lord'dan gıcık alıyor XD Lord'da abisi... Ne 2Lem xD
Rp Sevgilisi : ~Edward.J.Cullen~ Kaçır beni xP. Evimin kadını 12 çocuğumun anası olucam xD
Asam : ~
Özel Yetenek : ~Animagus x Puma~
Rp Yaşı : ~15.
Patronus : ~Yılan~

Character sheet
Büyü Gücü:
10/10  (10/10)

MesajKonu: Arkadaş?! Belki de daha ötesi..   Perş. Ocak 29, 2009 7:55 pm

Cassandra'nın kafasında yüzlerce soru işareti vardı.
*Edward. Ondan hoşlanıyor muydu?
*Abisi. Neden onu anlamıyordu?
*Profesör. Kimdi o kadın?
*Jasmine. Hufflepuff'lı olmasına rağmen niye o kadar iyi anlaştılar?
Özellikle de Jasmine ve Edward ...
Jasmine; O güzel bir kızdı ve Cass'le karakterlerinde benzerlikleri vardı. Farklılıklar da göze çarpıcıydı;
*Hufflepuff*
Peki ya Edward?; Ahh,hayatında gördüğü en yakışıklı marul kafa! Bir dakika ne diyordu böyle? Olmamalıydı. Onlar birbirine zıttı.
Cass konuşa konuşa kendini yemeye devam ederken sıkıldığını farketti ve malikaneden çıktı.
Saat 22:30 civarıydı. Abisinin yaptığı gibi cisimlendi Hogsmeade'e...
~ O mu bu mu o mu bu mu ? ~
En sonunda domuz kafasına gidip birşeyler içmeye karar verdi...
Aslında korkuyordu,o saatte orada her türlü sapık olabilirdi. Ama o Lord'un kardeşiydi ve kendini savunmada başarılıydı.
Domuz kafasının yine o gıcırtılı kapısını açtı ve içeri girdi. Etraf bomboştu;
~ Şans! ~
Hemen barın karşısında bir sandalyeye oturdu ve barmenin gelmesini beklemeye koyuldu.
Barmen geldiğinde ise;
~ Küçük hanım bu saatte burada olmanız uygun mu sizce? ~ diye saçma bir soru sormuştu. Hemen;
~ Yüzünü dağıtmadan bana bir kaymak birası getirecek misin? Ayrıca ben beşinci sınıfım. ~ diye yapıştırdı lafı.
Barmen tırsmış gibiydi,eski ama temiz bira makinesine yöneldi ve kaymak birasını koca bir bardağa doldurdu. Cassandra biryandan sarı saçlarıyla oynarken bir yandan da birasını içmeye başladı.
Kullanıcı profilini gör http://expelliarmus.express-forum.com/forum.htm
Yvonnié Olympé Descartes
Slytherin V. Sınıf Öğrencisi

Kadın
Asam : ^^
Özel Yetenek : ^^
Rp Yaşı : ^^
Patronus : ~~

MesajKonu: Geri: Arkadaş?! Belki de daha ötesi..   Perş. Ocak 29, 2009 8:40 pm

Bunalış#

Ahh hayat ailesiyle bu kadar ters yapmasan olmaz mıydı onu ? Bu kaçıncı isyan haykırış; kaçıncı kavga? Kaçıncı evden kaçış? Yine basit bir gün Hogwarts özlermleriyle yanıp yutuşurken dışarda -yazın ortası olmasına rağmen- bardaktan boşalırcasına yağan yağmur melodik bir şekilde cama "Şıp, Şıp!" düşüyordu. Bu rahatsız edici melodiyi dinlemek Olympé'nin siniri bozmaya yetmişti. Annesine " Hadi ama dışarıda biraz hava alıp gelirim. Merak etme bir şey olmaz ! Asam yanımda. Okul dışında zorunlu kalırsak büyü yapabiliriyoruz sanırım." dedi gözlerinin üstüne biçimsizce düşen altın rengi kaküllerini savurup hışımla.

Buz rengi gözleri annesine sinirli sinirli bakarken annesi başını sağa sola sallayıp "Olmaz küçüğüm. Sana güvensem de dışarıdaki hayata güvenmiyorum." dedi. "Küçüğüm" mü? Dalga mı geçiyordu bu kadın? 15 yaşında bir genç kıza "küçüğüm" demek ha?

Annesinin gözlerine öfkeyle bakarak "Birincisi bana küçüğüm deme büyüdüm bunu o kalın kafana sok. İkincisiyse yeter artık bütün bir yaz burada sizin dırdırlarını çekemem; gidiyorum Ağustos'un sonuna doğru görüşürüz." dedi. Odasına doğru hızla koştu; geçen sefer belki yine kaçarım düşüncesiyle hazırladığı bavulunu kapıp evden çıktı.

Cisimlenmek için doğru zaman olup olmadığını kontrol etti ancak biraz yürüsem kafam dağılır düşüncesiyle yağmurun altında ayakkabısının çıkadığı "Tık, Tık !" seslerinden bunalıncaya kadar yürümeye karar verdi.

Domuz Kafası#

Bardaktan boşalırcasına yağmaya devam eden yağmur saçlarını iyice ıslatmıştı. Yağmurun altında ıslanmak ona biraz iyi gelemiş olabilirdi ama yağmurun altınca saatlerce yürüyerek üşütmek istemezdi. Güvenli bir zaman olduğunu ve cisimlenebiliceğini düşündü. Geçen sene bunu denemişti -gizlice- şimdi de yapabilirdi. Hazırlandı; kusacak gibiyken buldu kendini. Cisimlenmiş Domuz Kafası'nın kapısına üç beş metre yakında duruyordu. İyice ıslanmıştı biraz ısınır bir kaç birşeyler içerim düşüncesiyle içeri girdi.

İçerde kendisine benzeyen bir kız gördü; farklı giyinimli sarı saçlı kendininkinden biraz soluk mavi gzölere sahip bir kız. Boyları da yakın denilebilirdi aslında. Burada ne arıyordu acaba ? Onun gibi evden mi kaçmıştı? "Harika" diye düşündü ve sinsice kızı süzerek yanına oturdu barmene bir kaymak birası getirmesini işaret etti ve kızın konuşmasını beklemeye başladı.

En son Withélmina Olypmé Béll tarafından Cuma Ocak 30, 2009 7:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Cassandra Amy Black

Kadın
Savaşta Tarafı : ~O Tam Bir Kötü!~ Sevgilisi de Lord'dan gıcık alıyor XD Lord'da abisi... Ne 2Lem xD
Rp Sevgilisi : ~Edward.J.Cullen~ Kaçır beni xP. Evimin kadını 12 çocuğumun anası olucam xD

Character sheet
Büyü Gücü:
10/10  (10/10)

MesajKonu: Geri: Arkadaş?! Belki de daha ötesi..   Perş. Ocak 29, 2009 8:57 pm

O iğrenç kapı yine aynı şeyi yapmıştı!
~ Gıcırt! ~
~ Lanet olası gerizekalı bu kapıyı yaptıramıyor musun? ~ dedi nefret ve kin dolu gözlerle garsona bakarak.
O sırada kapıya baktı,içeri kendiyle neredeyse aynı fiziğe sahip olan bir kız girdi. Çok uğraşmayıp birasına döndü ve onu bir dikişte bitirdi. Garsona çabuk doldurması için eliyle işaret etti. Garson mesajı alınca hızla birayı doldurdu ve Cass'ın önüne koydu.
Karşıdan gelen kız bir sandalye çekip Cass'ın yanına oturdu. Cass önceden yapamadığı süzme işlemini şimdi yapmıştı. Çaktırmadan kızı süzmüş,güzel bir kız olduğunu görmüştü. Normalde gülümsemezdi öyle herkese ama yüzünde yarım bir gülümseme belirdi.
Kız konuşmuyordu belli ki Cass'ın konuşmasını bekliyordu.
~ Cassandra ama Cass de. ~ dedi kıza.
Kız adını sormamıştı ama gözlerinden anlıyordu. Kız da bir bira istedi,garson da birasını getirince ikisi de biralarını içmeye başladılar.
Kim bilir abisi,Cass'ın evden kaçtığını duysa ne yapardı? Duymamalıydı,bu bir sırdı. Duysa bile Cass'a asla kızmazdı abisi,en azından Cass öyle umuyordu. Peki ya bu kız,ya bu kızın abisiyle bir bağlantısı var ve onu abisine söylemek gibi bir niyeti varsa? Yok yok,neler saçmalıyordu Cass yine. Kendi aklından saçmalıklar. Saçmaladığını farkedip,birasına döndü ama kıza biraz daha soğuk bakıyordu.
Yvonnié Olympé Descartes

Kadın

MesajKonu: Geri: Arkadaş?! Belki de daha ötesi..   Cuma Ocak 30, 2009 12:52 am

"Cassandra ama Cass de." dedi kız sanki Olympé'nin düşüncelerini okuyor gibi. Olympé nadiren gülümserdi ama bu kıza kanı kaynamış gibiydi. Kız kendinin klonlanmışı gibyidi. Yakından baktıkça daha net anlaşılıryordu bu. Yaşları da yakın olmalıydı birbirine. Belli ki Hogwarts'ta okuyordu Cassandra da. Birasını yudumlamakta tereddüt etti önce sonra *Belki sesimi açar.* diye düşündü ve yudumladı sonra kıza tekrar gülümseyerek "Ben de Olympé. Olym diyebilirsin. Aslında bana With derler. " kızın şaşkınlıkla ona bakması sonucu "Diğer adım Withélmina büyük annemin annesinin halasının ismiymiş." dedi gülmesini zor tutarak.

Bu ismin ona konulmasının sebebi bir süre o kadının Hogwarts Müdireliği yapmış olmasıydı ancak bunu Cassandra'ya söyleyeceğini zannetmiyordu. Bir süre etrafa bakmaya başladı Domuz Kafası boş gibiydi. Bir kaç ucube adam sarhoş olup sızmışlardı onun haricinde kimse yoktu onlardan başka. Zaten o sızıp kalan adamları vardan saymak mantıklı sayılmazdı. Burası ne kadar uzaktan temizlenmiş gibi görünse de yakından bakınca masalardaki tozlar, bardaklardaki çizik ve kirler ve dükkanın döküldüğü belli oluyordu.

Buz rengi gözleri ve altın sayısının biraz daha koyusu renkte saçalrı şimdi biçimsizce yüzüne düşüyordu. Soğuk ve ıslak açlarının yüzünde yaptığı tesir yvudünda bir irkilmeye neden oluyordu. Bu gece burada bulunması çok saçmaydı. Evden kaçması da... Bir kaç saniye boyunca karşıda duran eski püskü aynada kendine baktı. Oldukça solgun görünüyordu. Annesiyle kavga ettikten sonra hep böyle oluyordu zaten. Yani genelde hep solgundu - Hogwarts'ta olmadığı zamanlarda-.

Arada bir kzın gözlerine bakıp sonra kaçırıyordu gözlerini. Cass komik sayılmazdı. İlginçti bir bakıma ama. Bir o kadar da garipti. Kızın bugün burda olmasının nedenini merak etmiyor değildi. Hem de çok ediyordu. Kendininki gibi bir nedense onunla beraber kalabilirdi belki de. Şimdi kızın uzun ve ince telli altın sarısı saçları dikkatini daha da çekiyordu. Kendisininki gibi kakülleri yoktu. Zaten bu kızın yüzüne kakül yakışmazdı. Hem de kakülsüz de gözleri dikket çekiyordu. Buz renginin biraz soluk halini almış badem biçimli -tıpkı kendinisininki gibi badem biçimli- gözleri dikkat çekiciydi.
Kullanıcı profilini gör
Cassandra Amy Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:
10/10  (10/10)

MesajKonu: Geri: Arkadaş?! Belki de daha ötesi..   Cuma Ocak 30, 2009 1:38 am

Kız hayatında ilk defa gülüyormuş gibi gülümsedi. Bir kıza bakıyordu,bir birasını içiyordu. Kıza kendini çeken bir şey vardı. Çok benziyorlardı birbirlerine. Kızda kendi birasını yudumladı;
~ Ben de Olympé. Olym diyebilirsin. Aslında bana With derler. ~ dedi.
Cassandra şapşal şapşal baktı,daha önce böyle bir isim duymamıştı.
~ Olympé ve With ne alaka acaba? ~ diye geçirdi içinden.
~ Diğer adım Withélmina büyük annemin annesinin halasının ismiymiş. ~
~ Hmm,şimdi anlamaya başlıyorum galiba! Withélmina.. Sen de Fransızlık olmalı ! ~ dedi dudağını sağ tarafa çekip,büzerek.
Kız gülmeye başladı. Ne vardı ki gülüyordu? Birşey mi yapmıştı Cass? Hayatında ilk defa Liz'den sonra iyi anlaştığı biri karşısına çıkmıştı... İyi anlaşmak demeyelim de en azından konuşabildiği...

Cass birayı dikdikçe dikiyor,dibini buluyordu. Ama ne kadar içse ona birşey olmuyordu... Tıpkı abisi gibiydi. Abisi! Ahh,acaba evden saat 12:00*de kaçtığını öğrenirse ne derdi? Tahmin etmek bile istemiyordu. Artık kızın -With'in- abisini tanımadığından -lord olarak değil ispiyonlama konusunda- emindi. Peki niye buradaydı? Off! Daha tonlarca karışık şey vardı aklında? Edward'ı gördüğü an ondan hoşlandığını söyleyecekti. Aslında gerçekten hoşlanıp hoşlanmadığını bilmiyordu ama içinden birşeyler geliyordu. Şu inek çocuk ne kadar düşüncelerini Cass'dan çok başka şeylere -latince kitaplara- yönlendirse de,çok tatlıydı.

Aklından abisini ve Edward'ı biraz uzaklaştırdıktan -çalıştıktan- sonra kendini With'e yönlendirdi. O da etrafı ve arkadaki ayyaşları süzüyordu. Birası bitmişti, -bira da sıkmıştı zaten- bir tane ateş viskisi istedi. İçkinin onu rahatlattığını düşünüyordu. -tabiki bu yaşta bu kadar içilmezdi ama böyle bir abi böyle bir cadı demekti- Garson bir iki dakika sonra köşesi kırık bir cam bardaktaki ateşviskisini uzattı. Burnu tıkanmıştı Cass'ın,ateşviskisinin içinde olduğu bardağı burnuna çekerek,burnunu açtı. Şimdi herşey masal gibi geliyor,uyuştukça uyuşuyordu. Tıpkı Pollyanna gibiydi.

Kendini tekrar With'e yönlendirerek;
~ Niye buradasın? Ah ! Yanlış anlama rahatsız olduğumdan değil de ... ~ dedi. Afallamıştı,ateş viskisi yavaş yavaş etkisini gösteriyordu anlaşılan. Ayrıca With'in öyküsünü de merak ediyordu. Birden gözü karşıdaki aynaya kaydı,Cass kişilik değiştirmişti... Görüntüsü tamamen başka birinin yerini almıştı. Aslında bu kırk yılda bir işe yaramıştı! Biri gelse onun kim olduğunu anlayamazdı -abisi olsa bile,onun bile haberi yoktu. Anlaşılan şu anda ikinci bir kişi de öğrenmişti- Bu özelliğinden nefret ediyordu. Başka bir kişilik istemiyordu,kendisi güzeldi. Bu karakteri sütlü çikolata renkli saçları deniz mavisi gözleriyle çok da fena sayılmazdı aslında.
~ Lanet olsun! Bunu kimseye söyleme! ~ dedi sinirli bir şekilde.
Yvonnié Olympé Descartes

Kadın

MesajKonu: Geri: Arkadaş?! Belki de daha ötesi..   Cuma Ocak 30, 2009 7:06 pm

"Hmm, şimdi anlamaya başlıyorum galiba! Withélmina… Sen de Fransızlık olmalı !" dedi kız ona dudağını büzerek. Soyu Fransızdı ancak elli yıla yakındır ailesi İngiltere'de yaşıyordu. Fransızları küçümsemesinin nedeni anlayamamıştı. Hiçbir ırk diğerlerinden üstün olamazdı çünkü. Bu İngilizler için de geçerliydi. Bu duruma biraz şaşırmış sonra şaşkınlığı yerini öfkeye bırakmıştı.

Biraz kendini beğenmiş gibiydi Cassandra ama onun Slytherin olduğunu yinede zannetmiyordu. Onda Slytherin duruşunu ve bakışlarını görememişti. Yoksa bir Gryffindor ile mi takılıyordu? Bu facia olurdu ikisi içinde. Gryffindor gibi durmuyordu aslında, pek gözü pek bir tipe benzemiyordu. Kesin Ravenclaw'du. Hufflepuff olamazdı onda Slytherinlerin deyimiyle 'ezik' bir tip yoktu. Gerçi Ravenclaw da pek parlak sayılmazdı ama.

Birkaç saniye etrafı süzdü Cassandra da sonra pat diye "Niye buradasın? Ahh! Yanlış anlama rahatsız olduğumdan değil de." dedi biraz kıvırarak lafını bitirdi. Kızın yüzünde öğrenmeyi isteme belirtsini gödü. Aslında bunu burada söylemesi pek hoş kaçmayacaktı çünkü etraf çok sessizdi evden kaçtığını o ucube adamların duyması içini iyi hissetmesini sağlamazdı. Kıza bunu söylerse onun neden burada olduğunu da sorabilirdi ama. İkilemde kalmıştı. Merakı güvenliğini alt edebilicek miydi? Kafasındaki soru işaretleri onu iyice çıkmaz bir yola sürüklüyordu. Geri dönüşü olmayan bir yola belkide...

Kızın görüntüsü değişmeye başlamıştı. Sarı uzun ve dümdüz -galiba doğuştan düzdü- saçları şimdi kahverengiye benzer bir sarı halini almıştı. Güneşe çıksa sarı gibi görünürdu. Karamel rengi diye nitelendirebilirdi. Zaten uzun olan saçalrı daha da uzundu şimdi. Gözleri yine buz gibyidi. Hiç değişim yoktu. Belki solukluğu gidip biraz ışık gelmiş olabilridi ama yinede aynı bakışlardı. Sadece gözlerine baksa onun Cassandra olduğunu anlayabilirdin. Neyseki kendisi şimdi kılık değiştirmemişti. Bunu kimsenin bilmesini istemezdi. İlerde casusluk yapmak istiyordu çünkü.

"Annemle kavga ettim yine. Her zamanki gibi bunun sonucunda evden kaçtım. Aslına bakrsan Klişe bir durum. Bu arada Metamorphmagus musun? Ne hoş..." kendisi de Metamorphmagus'tu. O da Metamorphmagus'tu birkaç sene öncesine kadar. Artık dönüşemiyordu. Yaşadığı bir travma onun yeteğini kaybetmesine yol açmıştı. Annesini evde yerde ölü bulunca onu birkaç ay St. Mungo'ya tedavi edilmek için yatırmışlardı. Birkaç ay ne de rahattı evde. Babası da Fransaya işi nedeniyle gitmişti. Dadısını uyutup tek başına keyif yapıyordu. Biraz kafa dinleyip ortalığı dağıtır; babasının kitaplarını, sigaralarını parçalardı. Babasını döndüğünde ise tüm bunları dadısının oğlunun yaptığı söyleyip dadısını işinden etmişti.

En son Wilhélmina Olypmé Béll tarafından Paz Şub. 01, 2009 12:00 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Cassandra Amy Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:
10/10  (10/10)

MesajKonu: Geri: Arkadaş?! Belki de daha ötesi..   Cuma Ocak 30, 2009 8:08 pm

Ortam iyice sessizleşmişti. Ne Cass konuşuyordu ne de With... Belki de sessizliğin şu an için iyi olacağını düşündü. Kafasını karıştıran çok şey vardı. Ve de yine Metamorphmagus'a dönüşmüştü. Abisinden sakladığı tek şeye! Ve artık tam olarak hiç tanımadığı bir kişi onun Metamorphmagus olduğunu öğrenmişti...
~ Of ne çok derdim var benim! ~ diye geçirdi içinden.

Sanki With birşey söylemek istiyordu ama söyleyemiyordu. Bu da Cass'ı çok kasıyordu. Sonunda konuşabildi With.
~ Annemle kavga ettim yine. Her zamanki gibi bunun sonucunda evden kaçtım. Aslına bakrsan Klişe bir durum. Bu arada Metamorphmagus musun? Ne hoş... ~
~ Ne? ~ diyebildi sadece. Aynı durumdaydılar. Sadece kendi isteğiyle kaçmıştı Cassandra,annesiyle falan kavga etmemişti! Gerçi öyle bir şansı da yoktu...
~ Metamorphmagus olduğumu kimseye söyleme olur mu? Peki nereye gideceksin? ~ dedi meraklı meraklı.

Gidecek bir yeri yoksa yanına alabilirdi onu bir kardeş gibi. Elinde çantası da vardı. Daha önceden evden kaçtığını anlamalıydı belki de... Cevabını beklerken artık kahverengi saçlarını bukleleştirmeye başladı...
Yvonnié Olympé Descartes

Kadın

MesajKonu: Geri: Arkadaş?! Belki de daha ötesi..   Ptsi Şub. 02, 2009 1:14 am

"Ne? Metamorphmagus olduğumu kimseye söyleme olur mu? Peki nereye gideceksin?" dedi bu sefer biraz meraklı ve titrek çıkıyordu sesi belki azıcıkta şaşırmış. Metamorphmagus yeteneğine sahip olduğunu kimseye söylememesini istemesinin nedeni neydi acaba? Kimse bilmiyor olmazdı? Görünürde olan bir yetenekti çünkü. Belki de şimdiye kadar kimsenin yanında dönüşmemiş miydi? Küçükte olsa böyle bir ihtimal vardı. İhtimaller kafasını karıştırmışken bir yandan da nereye gideceğini düşünüyordu. Kızın sorusuna ne cevap verecekti? Bunu kendisi de bilmiyordu. Kafasını yine soru işaretleri doldurmuştu. Kafasının içinde birbirleri üzerinde kayıyorlar Olympé'nin kafasını iyice karıştıma çabalarına girişiyorlardı. Nedeni bilinmez.

"Söylemem merak etme. Nereye giderim gerçekten bilmiyorum. Tek güvencem asam. O da olmasa kendimi bitik hissederim. Neyseki var. Her neyse sen de evden kaçmışa benziyorsun öyle mi? Nereye gideceksin, istersen beraber takılabiliriz."

Birkaç nefesiyle ne çok söylemişti. Anlamsız sözler... İnsanlar sadece birbirinin gözlerinin içne bakarak anlaşsa olmaz mıydı? Gözlerinin içinden ne söylemek istediğini anlasa... Konuşmayı ilk bulan kişiyi yolda görse affedilmez lanet yapmaya hazırdı. Neden herkes onun gibi karşınssındakinin ne söylemek istediğini gözlerinin birkaç kaçamak bakışını yakalayıp anlamıyordu? Mümkün bir şeydi bu. Böylece o kafa yoran boş laflarında hiç değeri kalmazdı. Gözlerinden anlamak yerine niye konuşmayı tercih etsinlerki böyle bir durumda?

RPG Out: Cadu sizin malikaneye gitme vakti geldi bebek. Yaz sen gidelim x)
Kullanıcı profilini gör
Cassandra Amy Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:
10/10  (10/10)

MesajKonu: Geri: Arkadaş?! Belki de daha ötesi..   Ptsi Şub. 02, 2009 8:38 pm

Oly'nin kafası karışmış gibi duruyordu,konuşmuyordu adeta donmuştu. Büyük ihtimalle Metamorphmagus yeteneğine sahip olduğunu neden kimseye söylememesi gerektiğini düşünüyordu. Onun için büyük bir önem taşıyordu çünkü daha önce abisi dahil kimsenin yanında dönüşmemişti ve bunu kimsenin öğrenmemesini istiyordu.

Oly sonunda konuşmuştu;

~ Söylemem merak etme. Nereye giderim gerçekten bilmiyorum. Tek güvencem asam. O da olmasa kendimi bitik hissederim. Neyseki var. Her neyse sen de evden kaçmışa benziyorsun öyle mi? Nereye gideceksin, istersen beraber takılabiliriz. ~

Bu kadar sözün hepsini bir nefeste söylemişti. Cass'ın içi rahatladı,Oly'nin bu özelliğini söylemeyeceğine inanıyordu. Kız onun da evden kaçtığını anlamıştı. Anlaşılan Cass gibi altıncı hissi kuvvetliydi Oly'nin de. Viskisini bitirince konuşmaya başladı;

~ Söylemeyeceğine inanıyorum. Evet,abimden gizli evden kaçtım. Nereye gideceğimi de bilmem. Normalde buraya gelince birşey içip,geri dönecektim! İstersen bizim malikaneye gel! Abimin de seni seveceğini umuyorum. ~

Ayaklandı içtiklerinin parasını ödeyerek,Oly'e döndü.
Yvonnié Olympé Descartes

Kadın

MesajKonu: Geri: Arkadaş?! Belki de daha ötesi..   Ptsi Şub. 02, 2009 9:18 pm

-Söylemeyeceğine inanıyorum. Evet,abimden gizli evden kaçtım. Nereye gideceğimi de bilmem. Normalde buraya gelince bir şey içip, geri dönecektim! İstersen bizim malikaneye gel! Abimin de seni seveceğini umuyorum.

-Ahh. Gidelim öyleyse. Ama önce yapmam gereken bir şey var sanırım.

-Sümüklü böcek ye!

Domuz Kafası barmeni şimdi böğüre böğüre karnından sümüklü böcekler çıkarıyordu. İğrenç bir görünümdü anncak bu hoşuna gitmişti Olympé'nin. Acı çektirmekten hoşlanıyor gibiydi. Şimdi Cassandra yerlerin kalkmış ucubeler ona bakıyorlardı. onalra sinirli bir bakış fırlattı ve ardından:

-Dinleyin! Bugün burda konuşulanlar burda kalacak. Yoksa iple bağlar sonra da burayı havaya uçururum. Hadi gidelim.Son olarak Lacarnum Inflamarae!

Büyüyü masaya dığru yaptı şimdi masa cayır cayır yanıyor oradakiler onlara korkmuşcasına bakıyorlardı. Masanın yangını diğer masalara şıçaramadan gitmelilerdi buradan. Kapıdan hışımla çıktı; domuz kafasını küçümseyerek süzdü dışardan son bir kez ve cisimlenmek için hazırlandı. Cassandra ona korkmuş ve birazda merakla bakıyordu. Cisimlenmeden ona son birkez:

-Korkma, başıma bir şey gelip gelemeyeceğini kontrol altına alayım dedim. Hadi çabuk ol onlar bizi yakalayamadan gidelim burdan.

Bu sefer sesi gayet sakin ve güven verici şekilde çıkıyordu. Artık cisimlenme vaktiydi. Öyle de yaptı...

=Devamı için malikaneye bakınız. xP

Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Arkadaş?! Belki de daha ötesi..   

Arkadaş?! Belki de daha ötesi..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» arkadaşım maymun müziği
» Arkadaşımın sesi değişti :S
» Arkadaşım Maymun Müziği (Türkçe Kendi Upluadım)
» GÜZELLİK GELİP GEÇİCİDİR AMAÇ HAYATTA BİR GÜN DAHA FAZLA YAŞAMAK OLMALIDIR
» Bi En'ler yüzünden arkadaşlığım bozuldu..